Archiwum wydarzeń

January 20, 2020

Praca naszej studentki nagrodzona przez Polskie Towarzystwo Marketingu

  Praca licencjacka Pauliny Niedziałek, absolwentki marketingu i komunikacji rynkowej Wydziału Zarządzania Politechniki Lubelskiej, zajęła II miejsce w konkursie Polskiego Naukowego Towarzystwa Marketingu. Celem konkursu było wyłonienie najlepszych opracowań z zakresu marketingu, handlu i konsumpcji. 

Więcej o "Praca naszej studentki nagrodzona..."

Fot. K. Krzysiak, SAF PL

January 13, 2020

„Armenia na 3 obiektywy”. Wystawa na Politechnice Lubelskiej

  Zdjęcia Jerzego Montusiewicza, Stanisława Skomry oraz Urszuli Ziniewicz pokazujące współczesny obraz kultury Ormian można zobaczyć na wystawie w Politechnice Lubelskiej. Wernisaż fotografii odbył się 13 stycznia 2020 r. w Centrum Innowacji i Zaawansowanych Technologii Politechniki Lubelskiej (tzw. Rdzewiak). Ekspozycja czynna będzie do 28 lutego br. 

Więcej o "„Armenia na 3 obiektywy”. Wystawa..."

Fot. K. Krzysiak, SAF PL

September 1, 2020

Dyplom uznania dla naszej Uczelni

  Rektor prof. Piotr Kacejko odebrał z rąk Szefa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Lublinie płka Jerzego Flisa dyplom uznania dla Politechniki Lubelskiej za udział w II edycji przeszkolenia wojskowego studentów w ramach projektu „Legia Akademicka”. Szkolenie zorganizowane zostało przez Ministerstwo Obrony Narodowej.   Uroczystość odbyła się 9 stycznia 2020 r....

Więcej o "Dyplom uznania dla naszej Uczelni "

December 23, 2019

Troje naszych studentów otrzymało stypendia ministra

  Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego podjął decyzję o przyznaniu stypendiów za znaczące osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe na rok akademicki 2019/2020. 

Więcej o "Troje naszych studentów otrzymało..."

Fot. K. Krzysiak, SAF PL

December 17, 2019

Od Politechniki dla Weroniki

  Od trzech lat organizują turnieje, sprzedają ciasta, przeprowadzają zbiórki pieniędzy. Studenci Politechniki Lubelskiej, a w tym roku również Uniwersytetu Przyrodniczego i KUL, zdobywają środki na leczenie Weroniki Przybycień, która zmaga się z ciężką chorobą. 

Więcej o "Od Politechniki dla Weroniki "

Fot. T. Maślona, SAF PL

December 17, 2019

Spotkanie opłatkowe u inżynierów

  Były kolędy, tradycyjne polskie potrawy, choinka i prezenty. Pracownicy, studenci i doktoranci Politechniki Lubelskiej oraz okoliczni mieszkańcy spotkali się na uczelnianym opłatku. Wydarzenie odbyło się 16 grudnia 2019 r. przed budynkiem stołówki Politechniki Lubelskiej. 

Więcej o "Spotkanie opłatkowe u inżynierów "

August 12, 2019

Wileńskie koncertowanie

  Akademicki Chór Politechniki Lubelskiej koncertował w Wilnie. Na zaproszenie chóru „Gabija” Wileńskiego Uniwersytetu Technicznego im. Giedymina, nasz zespół wziął udział w międzynarodowym święcie chórów "Žiemos šviesa“ (Zimowe światło). 

Więcej o "Wileńskie koncertowanie "


Archiwum »