Aktualności

January 15, 2018

Politechnika Lubelska na konferencji IATEFL

W dniach 12-13 stycznia 2018 r. na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie odbyła się międzynarodowa konferencja językowa the 5th International IATEFL Poland ESP SIG & BESIG Conference, nt. nauczania specjalistycznego języka angielskiego technicznego i biznesowego.

Więcej o "Politechnika Lubelska na konferencji..."

October 1, 2018

Zapisy na kursy językowe

  Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na specjalistyczne kursy językowe organizowane przez Studium Języków Obcych w semestrze letnim roku akademickiego 2017/2018. 

Więcej o "Zapisy na kursy językowe"

August 1, 2018

Egzamin TOEIC 13.01.2018

Informujemy, że egzamin TOEIC Listening & Reading odbędzię się 13 stycznia 2018 r. (sobota) o godz. 9.00 w sali 133 na Wydziale Budownictwa i Architektury (budynek WICA).

Więcej o "Egzamin TOEIC 13.01.2018"

December 20, 2017

Studenci PL w finale olimpiady!

  Z przyjemnością informujemy, że do II  etapu (finałowego) XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Wyższych Uczelni Technicznych zakwalifikowało się dwoje studentów Politechniki Lubelskiej: Filip Begiełło (Informatyka) i Marlena Monikowska (Inżynieria Biomedyczna). Dla pana Begiełło będzie to już trzeci z rzędu udział w finale tego konkursu. Serdecznie...

Więcej o "Studenci PL w finale olimpiady!"

November 15, 2017

Roczny kurs języka polskiego jako obcego z modułem technicznym dla początkujących

  600-godzinny kurs języka polskiego jako obcego przygotowuje do podjęcia studiów w języku polskim na uczelni technicznej.   Składa się z 5 modułów odpowiadających poszczególnym poziomom zaawansowania językowego – od poziomu A1 do poziomu B1/B2 oraz modułu specjalistycznego – technicznego, w zależności od kierunku studiów, które kandydat chciałby...

Więcej o "Roczny kurs języka polskiego jako..."

August 11, 2017

Konsultacje językowe dla studentów i pracowników PL

  Uprzejmie informuję, iż w roku akademickim 2017/2018 Studium Języków Obcych Politechniki Lubelskiej zaprasza wszystkich pracowników oraz studentów naszej Uczelni na konsultacje z języka angielskiego i niemieckiego. 

Więcej o "Konsultacje językowe dla studentów..."

October 24, 2017

XIX Olimpiada Języka Angielskiego

  Zapraszamy wszystkich studentów Politechniki Lubelskiej do udziału w kolejnej edycji Olimpiady Języka Angielskiego Wyższych Uczelni Technicznych. Organizatorem Olimpiady jest Centrum Języków i Komunikacji Politechniki Poznańskiej. 

Więcej o "XIX Olimpiada Języka Angielskiego"

October 23, 2017

Erasmus Staff Training Week w Studium Języków Obcych

W dniu 18 października Studium Języków Obcych na prośbę Biura Kształcenia Międzynarodowego miało przyjemność gościć uczestników Erasmus Staff Training Week.

Więcej o "Erasmus Staff Training Week w Studium..."

March 10, 2017

Zakończenie intensywnego kursu języka polskiego dla studentów z Ukrainy

  Po ciężkiej pracy odrobina wytchnienia, czyli zakończenie intensywnego kursu języka polskiego dla studentów.   W dniu 29 września 2017 roku zakończyliśmy miesięczny, intensywny kurs języka polskiego dla studentów z Ukrainy. Uroczystość otworzył Pan Prorektor ds. Studenckich, dr hab. inż. Paweł Droździel, prof. PL, który pogratulował studentom ukończenia...

Więcej o "Zakończenie intensywnego kursu..."

February 10, 2017

Zmiana kierownika SJO

Z dniem 30 września 2017 r. Pani mgr Bożenna Blaim zakończyła kadencję Kierownika Studium Języków Obcych.

Więcej o "Zmiana kierownika SJO"


Archiwum »