15 września 2021

Nie czuj się obcy na Uczelni, przyjdź na Adapciaka PL 2021

Zaczynasz w październiku studia na I lub II roku na Politechnice Lubelskiej, ale jak na razie to dla Ciebie kompletny kosmos? W takim razie to wydarzenie którego nie chcesz ominąć! 

 

W dniach 29-30 września 2021 Samorząd Studencki Politechniki Lubelskiej organizuje obóz szkoleniowo-adaptacyjny Adapciak 2021 Politechnik Lubelskiej – wydarzenie dla studentów pierwszego oraz drugiego roku studiów, które ma na celu zaznajomienie ich z działalnością uczelni oraz poruszaniem się po jej kampusie.
 
Założeniem organizatorów jest wprowadzenie i przekazanie cennych wskazówek dotyczących studiowania oraz funkcjonowania uczelni. W trakcie obozu uczestnicy będą mogli bliżej poznać realia życia akademickiego, spotkać osoby, które rozpoczynają swoją przygodę ze studiami, a także wziąć udział w szkoleniach, dzięki którym będą móc rozwinąć swoje umiejętności miękkich, takie jak praca w zespole czy radzenia sobie ze stresem (np. w czasie sesji egzaminacyjnej) i dodadzą trochę pewności siebie, która przyda się nie tylko na studiach.
 
 
 
Podsumowując:
Adapciak 2021 Politechniki Lubelskiej - dwudniowy obóz stacjonarny
termin: 29 - 30 września (środa - czwartek)
miejsce: Kampus Politechniki Lubelskiej
kwota: 50 zł/osoby
Na wydarzenie obowiązuje rejestracja pod linkiem: https://forms.office.com/r/vi9iE4BYVd
Zgłoszenia trwają do 17 września br. (piątek) do godziny 17.00
Na uczestników czeka wiele atrakcji - przekonajcie się sami!
 
Widzimy się na Adapciaku!
Samorząd Studencki Politechniki Lubelskiej