3 listopada 2016

MIT Info Day w Lublinie

7 listopada 2016 roku, o godzinie 11.00, w Inkubatorze Technologicznym Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego przy ul. Dobrzańskiego 1, Zespół MIT Enterprise Forum wraz z Partnerami przemysłowymi programu PKO BP, PGNiG, KGHM Cuprum, Adamed  przyjeżdża do Lublina by formule spotkań InfoDay pokazać w jaki sposób program akceleracji oparty o standardy i ekspertów Massachusetts Institute of Technology (MIT), najlepszej na świecie uczelni politechnicznej pomaga Startupom w Polsce dostać się na rynki globalne. Będzie to też szansa by porozmawiać o możliwościach współpracy bezpośrednio z dyrektorami odpowiadającymi za współpracę ze Startupami największych firm w Polsce. Dodatkowo uczestnicy spotkań będą mieć szansę na wysłuchanie relacji Alumnów pierwszej edycji programu MITEF Poland, a także sprawdzenia się na scenie z prezentacją własnego pomysłu w ramach fire pitch.

Zespoły, które wezmą udział w programie akceleracji MIT EF Poland, będą miały okazję do kontaktu z przedsiębiorcami z sektora innowacji z Polski i z międzynarodowym środowiskiem przedsiębiorców związanym z MIT. Uczestnicy programu będą mieli również możliwość spotkań z inwestorami w Polsce i w Bostonie, w trakcie intensywnego Bootcampu na MIT oraz współpracy medialnej na skalę globalną m.in. z „MIT Technology Review” – magazynem poświęconym nowym technologiom.

Sam program przeznaczony jest dla startupów, które mogą zarejestrować swoją działalność w Polsce i prowadzą swoją działalność nie dłużej niż 4 lata. Zespoły muszą być dostępne podczas 3 miesięcznego trwania programu, który rozpocznie się pod koniec stycznia 2017 roku. Dodatkowe informacje oraz szczegóły o spotkaniach  z MIT EF Poland znajdują się w mediach społecznościach - MIT Enterprise Forum Poland (Facebook, Twitter, LinkedIn, YouTube).

MIT Enterprise Forum powstała w roku 1978 i jest jedyną organizacją non-profit na świecie, której celem jest wsparcie przedsiębiorczości technologicznej, posiadającą afiliację uczelni. Wokół MIT powstało efektywne środowisko wspierania startupów. Z MIT związanych jest już ponad 25 000 firm. Polski oddział rozpoczął swoją działalność w październiku 2015 roku, jako pierwszy w Europie Środkowej i Wschodniej.

Zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniu informacyjnym, organizowanym wspólnie z Lubelskim Parkiem Naukowo-Technologicznym, które odbędzie się

7 listopada 2016 roku

w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym,

w Inkubatorze Technologicznym – sala 1.6, 1.7

przy ul. Dobrzańskiego 1 w Lublinie

w godzinach: 11.00 – 13.00

 

Rejestracja na wydarzenie odbywa się na facebooku:

https://www.facebook.com/events/1425593030801406/

Zgłoś się i pitchuj ze sceny przed ekspertami z MITEF Poland