Studentka Politechniki Lubelskiej walczy o "Stypendium z Wyboru"

strona informacyjna projektu Pauliny Woźniak strona informacyjna projektu Pauliny Woźniak

Paulina Woźniak, studentka elektrotechniki na Politechnice Lubelskiej, pracuje nad stworzeniem platformy, która umożliwi wszystkim pasjonatom gotowania i dobrego jedzenia wspólne spotkania przy stole. „Kuchnia po sąsiedzku” – bo o niej mowa – to serwis, którego głównym celem jest umożliwienie ludziom poznania się poprzez wspólne przygotowanie oraz spożywanie posiłków.

 

Na stronie znajdą się niebanalne przepisy, sesje foto „od kuchni”, ciekawe felietony i historie kucharzy amatorów – wszystko podane w przystępny sposób.

– Przygotowałam stronę informacyjną o projekcie. Kolejnym krokiem jest stworzenie platformy, w której każdy będzie mógł posiadać własne konto – mówi  Paulina Woźniak.
– Umożliwi ona dzielenie się swoimi przepisami, nowinkami o gotowaniu, zapraszanie innych na obiad oraz spotkania przy wspólnym gotowaniu.

Każdy będzie mógł dodać swój posiłek lub sprawdzić propozycje innych na pysze dania, a także podzielić się opiniami. Specjalna aplikacja podpowie, co przygotować z produktów, które znajdują się aktualnie w kuchni. – Wpisujesz produkty, które posiadasz, a nasza aplikacja pokazuje przykładowe dania, jakie możesz z nich wykonać. LODÓWKA pozwala również zaoszczędzić czas – podaje listę produktów, które musisz dokupić, aby zrobić smaczny posiłek – wyjaśnia P. Woźniak.

Paulina Woźniak, aby zrealizować swój pomysł, potrzebuje wsparcia finansowego. Dlatego startuje w programie „Stypendium z Wyboru”, w którym można wygrać od 1 000 zł do 5 000 zł. Aby je zdobyć, wystarczy atrakcyjna prezentacja pomysłu i wsparcie internautów. Laureaci wybierani są w otwartym głosowaniu internautów w terminie 21 listopada - 5 grudnia 2016 r.

– Bardzo proszę o oddawanie głosów na mój projekt – apeluje Paulina Woźniak. – Jeżeli otrzymam stypendium, zamierzam przeznaczyć je na zakup laptopa oraz aparatu fotograficznego. Sprzęt ten jest niezbędny do dalszej realizacji pomysłu na „Kuchnię po sąsiedzku”.

Link do głosowania na projekt: 
https://www.stypendiumzwyboru.pl/projekt/stworzenie-platformy-ktora-umozliwi-wszystkim-pasjonatom-gotowania-i-dobrego-jedzenia-wspolne-spotkania-przy-stole+503

Strona internetowa projektu: www.kuchniaposasiedzku.pl
Fanpage: www.facebook.com/kuchniaposasiedzku