13 marca 2018

Siatkarski hit! Mecz LKPS Politechnika Lublin

SIATKARSKI HIT! Nasza drużyna - LKPS Politechnika Lublin vs MKS Avia Świdnik

Grudniowy mecz między Avią a LKPS-em Politechniką wypełnił halę w Świdniku do ostatniego miejsca. Wtedy gospodarze pokonali LKPS 3:0.

To była jak dotąd ostatnia porażka LKPS-u w obecnych rozgrywkach. Od grudnia Nasi Siatkarze pozostają niepokonani. Drużyna prowadzona przez Macieja Kołodziejczyka uzbierała już 33 punkty, dzięki czemu wybiła się na 2. miejsce w tabeli i stała się jednym z głównych faworytów do awansu. Siatkarze Avii radzą sobie niewiele gorzej. Zajmują aktualnie 3. miejsce z 32 punktami na koncie.

Faworytem wydają się być gospodarze, którzy nie dość, że pałają żądzą rewanżu za porażkę w pierwszym spotkaniu, to jeszcze zamierzają podtrzymać zwycięską passę i obronić pozycję wicelidera. Jednak mecze derbowe rządzą się własnymi prawami i przeciwnicy ze Świdnika z pewnością będą chcieli wygrać. Zatem zapowiada się bardzo dobre widowisko, które dostarczy kibicom wielu emocji.

Spotkanie #LKPSAVIA odbędzie się w Hali Sportowej Politechniki Lubelskiej w sobotę 17. marca o godz. 17.oo. Wstęp na mecz jest bezpłatny.

Do boju LKPS Politechnika Lublin!

Wydarzenie FB