24 lipca 2018

Pierwsze w Polsce targi kół naukowych

Students Science Expo

3 października 2018 roku w Hali Stulecia we Wrocławiu, odbędzie się wystawa organizowana z myślą o najlepszych studenckich kołach naukowych w Polsce oraz towarzysząca jej konferencja dotycząca styku nauki z biznesem. Wydarzenie poprzedzone zostanie szkoleniami z zakresu prezentacji biznesowych dla przedstawicieli zgłoszonych kół naukowych, które będą realizowane we wrześniu.

Celem projektu jest stworzenie miejsca połączeń wielu różnych środowisk społecznych- studentów, pracowników naukowych, przedsiębiorców i obywateli z całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem kandydatów na studia.

Wydarzenie daje doskonałą okazję do pokazania potencjału naukowego polskich studentów
 i zaprezentowanie wpływu inwestycji w szkolnictwo wyższe na rzeczywiste rezultaty rozwoju młodych ludzi. Jednym z głównych celów targów jest zaangażowanie środowiska oraz nawiązanie cennych relacji dla rozwoju możliwości biznesowych i pozyskiwania partnerów w ramach projektów studenckich.

Organizatorem targów są: Samorząd Studencki Politechniki Wrocławskiej, Politechnika Wrocławska, Fundacja Manus oraz Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej. Wydarzenie jest współfinansowane przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

 

Szczegóły dotyczące wydarzenia dostępne są na stronie internetowej www.sse.pwr.edu.pl

 

Serdecznie zapraszamy!!!