Szlachetna Paczka

Szanowni Państwo,
 
zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W tym wyjątkowym czasie, bardziej niż kiedykolwiek, zwracamy się w stronę drugiego człowieka, dostrzegając jego marzenia i potrzeby. Tak wiele osób wokół nas, znajdujących się w trudnej sytuacji, liczy na nasze wsparcie. Nie zawiedźmy ich...
 
W tym roku społeczność akademicka Politechniki Lubelskiej postanowiła spełnić marzenia rodziny z Lublina i przyłączyła się do udziały w projekcie społecznościowym pn. SZLACHETNA PACZKA. Współorganizatorem akcji  jest Towarzystwo Absolwentów i Przyjaciół Politechniki Lubelskiej, które na  potrzeby ww. projektu otworzyło specjalnie wyodrębniony rachunek bankowy, na który będzie można dokonywać wpłat: 95 1020 3176 0000 5202 0053 7043. W tytule wpłaty należy wpisać „SZLACHETNA PACZKA ”.
 
W przypadku kiedy zostaną jakiekolwiek środki finansowe z zakupu produktów  w ramach ww. akcji, wówczas zostaną one przekazane  na rzecz akcji pn. „WERONIKO WSTAŃ”.
 
Projekt ten ma na celu  świąteczną pomoc najbardziej potrzebującym rodzinom w Polsce.  Wolontariusze SZLACHETNEJ PACZKI podczas spotkań z rodzinami zapoznają się z ich historią, problemami, a następnie tworzą listę najbardziej potrzebnych i niezbędnych dla danej rodziny rzeczy.
 
 
W najbliższym czasie przedstawimy Państwu rodzinę wraz z opisem jej historii, oraz listą potrzeb na jakie będą przeznaczone zebrane przez nas pieniądze.
 
 
Więcej informacji na temat projektu uzyskają Państwo na stronie: www.szlachetnapaczka.pl
 
 
 
Zapraszamy do udziału w ww. projekcie:
Biuro Rektora i Organizacji Uczelni
oraz Biuro Promocji i Projektów Politechniki Lubelskiej