22 listopada 2018

Zaproszenie do udziału w bezpłatnych warsztatach z zakresu design thinking

Weź udział w bezpłatnych warsztatach i poznaj Design Thinking - metodę projektowania innowacyjnych rozwiązań stosowaną w Google.
 
Projektanci Innowacji PFR to program edukacyjny prowadzony we współpracy Google i Polskiego Funduszu Rozwoju.
 
Design Thinking jest metodą stosowaną w Google przy tworzeniu innowacyjnych produktów. To usystematyzowany proces zawierający w sobie kolejne etapy rozwoju pomysłu. Od początkowej idei do stworzenia prototypu.
 
Całodniowe warsztaty to okazja do poznania ciekawych ludzi z różnorodnym wykształceniem i doświadczeniem zawodowym. Praca z osobami z wiedzą biznesową, techniczną, humanistyczną czy ścisłą pozwoli Ci odnaleźć nowe drogi rozwinięcia Twoich pomysłów i wspólnego tworzenia innowacyjnych rozwiązań.
 
Masz już pomysł? Będziesz mieć możliwość jego weryfikacji – wskazania mocnych i słabych stron. Odrzuć to, co niepotrzebne, rozwijaj to, co ma potencjał.
 
Warsztaty odbędą się w 6 miastach Polski. Jednym z nich jest Lublin, w którm spotkania zaplanowano na 10 i 11 grudnia 2018 r.  
 
Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie: www.mediapfr.prowly.com, natomiast rejestracja dostępna jest na stronie: www.events.withgoogle.com.