3 grudnia 2018

Zbiórka darów dla Podopiecznych Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiarowane do tej pory dary dla Podopiecznych Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie. Wierzę, iż wzorem ubiegłych lat znajdą się jeszcze wśród naszej społeczności akademickiej osoby, które będą chciały wesprzeć naszą akcję. Tegoroczny cel jest naprawdę szlachetny i niesie za sobą szczególne przesłanie. Przynosząc jakąkolwiek z wymienionych poniżej rzeczy, wspieramy opieką dzieci i młodzież z chorobami nowotworowymi oraz innymi nieuleczalnymi i postępującymi schorzeniami. Hospicjum Małego Księcia powstało po to, aby chore dzieci lub młodzież mogły zostać otoczone opieką w domu, w miejscu w którym czują się najbardziej kochane i bezpieczne.

Dlatego zwracam się do Państwa z ponowną prośbą o przyłączenie się do naszej akcji i w miarę możliwości ofiarowanie dla Podopiecznych Hospicjum poniższych materiałów :

- pieluszek dla dzieci – wszystkie rozmiary;

- chusteczek nawilżanych;

- podkładów medycznych np. w rozmiarze 60x40;

- artykułów kosmetycznych, np.: żele, mydełka, oliwki i balsamy, kremy, emolienty, szampony dla dzieci;

- zabawek– dla dzieci w każdym wieku. 

 

Zbiórka darów prowadzona będzie w Biurze Promocji i Projektów Politechniki Lubelskiej (Budynek „Spichlerz”) oraz Sekcji Spraw Socjalno- Bytowych Pracowników (Budynek „Stołówki”) do dnia 18.12.2018 r.

 

Anna Michalska

Kierownik Biura Promocji i Projektów PL