7 maja 2019

Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka Politechniki Lubelskiej 2019

Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka odbędzie się w sobotę 1 czerwca 2019 r. w godz. 14.00-18.00 na terenach zielonych Politechniki Lubelskiej.
 
Nasza impreza to wiele atrakcji, które dopasowane są do charakteru oraz umiejętności każdego uczestnika, zarówno maluszków, starszych dzieci, jak i dorosłych. Szczypta rywalizacji, mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy, czyli wszystko to, czego nie może zabraknąć podczas takiego wydarzenia. 
 
Najmłodsi uczestnicy, czyli dzieci w wieku 1-5 lat, doskonale odnajdą się w strefie KINDER PARK. Animatorki zajmą się maluszkami, nie pozwalając im nawet na chwilę nudy. Będą zabawy w basenie pełnym piłeczek czy skakanie i zjeżdżanie z dmuchańców. Doskonałe rozwiązanie pozwalające na to, aby rodzice mogli korzystać z innych atrakcji, nie martwiąc się o swoje dzieci.
 
W KĄCIKU MAŁEGO ARTYSTY dzieci, pod okiem sympatycznych studentów architektury, tworzyć będą niesamowite prace oparte na malowaniu, rysowaniu i rzeźbieniu. Natomiast tancerze GAMZY zabiorą dzieci w porywającą podróż taneczną. 
 
NAJWIĘKSZY W EUROPIE DMUCHANY PLAC ZABAW to gigantyczna dmuchana atrakcja, na której bawić się może jednorazowo 40 dzieci. W parku znajdują się tory przeszkód, ścianka wspinaczkowa, miękka góra, wieża skokowa, połykacz, kule do skakania czy zjeżdżalnia. To połączenie ruchu, zabawy i przygody. Dodatkowo uczestnicy będą mogli korzystać z eurobungee oraz kul wodnych. Wszystkie urządzenia są w pełni bezpieczne. Dzieci bawią się pod czujnym okiem animatorów. 
 
Niezastąpioną atrakcją na naszej imprezie będzie malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków czy kręcenie balonów. Podczas takich zabaw uśmiech na twarzach dzieci gwarantowany. 
 
Na rodzinnym pikniku nie może zabraknąć konkurencji sprawnościowych, które zawsze przynoszą wiele radości i zabawy nie tylko uczestnikom, ale i kibicom. W STREFIE SPORTU i REKREACJI odbędą się zawody rodzinne oraz par, a także konkurencje dla dzieci i osobno dla dorosłych. Proponujemy uczestnikom wyścig w workach, kręgle, skoki na skakance, rzuty do celu czy biegi. Na obiektach sportowych rozegrane zostaną mecze piłki nożnej i siatkówki plażowej. Chętni będą mogli spróbować swoich sił w ergometrze wioślarskim. 
 
Po intensywnym wysiłku fizycznym zapraszamy na program COMEDY MAGIC SHOW,  który rozbawi, zaciekawi i uszczęśliwi nie tylko najmłodszych! To widowiskowe połączenie zaskakujących iluzji, żywiołowej muzyki i efektów specjalnych z udziałem publiczności. 
 
ZABAWY Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM (wierszyki, piosenki, łamańce językowe, rymowanki, wykreślanki, rebusy, krzyżówki czy labirynty) to propozycja Studium Języków Obcych.  
 
Żaden piknik nie może się odbyć bez waty cukrowej, popcornu, lodów i napojów. Przysmaki dzieci i dorosłych to podstawa naszej imprezy. 
 
UWAGA: dla każdego dziecka przewidziany jest dyplom, medal i drobny upominek. 
 
Teraz kilka kwestii organizacyjnych:
 
Wnioski o dofinansowanie (formularze w załączeniu) przyjmowane są do 17 maja br., natomiast wpłaty za udział dziecka pracownika w Pikniku Rodzinnym w wysokości 20 zł, 15 zł lub 10 zł (w zależności od przychodu) należy uiszczać w terminie 20-24 maja br. w Sekcji Spraw Socjalno-Bytowych Pracowników. Koszt uczestnictwa dzieci osób niebędących pracownikami Politechniki Lubelskiej wynosi 40 zł. Jednocześnie prosimy o zapoznanie się z Regulaminami.