15 września 2020

Forum Inżynierów Przyszłości - promocja Kół Naukowych


Wrocławska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT oraz Politechnika Wrocławska zaprasza najlepsze koła naukowe Polskich Uczelni Technicznych do zaprezentowania się podczas Forum Inżynierów Przyszłości – konferencji, która będzie wydarzeniem dla:


 

  • studentów i młodych absolwentów uczelni technicznych,
  • przedstawicieli szkół wyższych oraz
  • przedsiębiorców zatrudniających inżynierów.

W tym gronie porozmawiamy o tym, jakich inżynierów będziemy potrzebować za 5, 10, 15 lat i co zrobić już dziś, żeby nasi specjaliści byli przygotowani na wyzwania przyszłości. Zapraszam na stronę internetową www.fip.not.pl, na której znajdują się informacje dotyczące partnerów wydarzenia, gości oraz tematy szkoleń.

 

W związku z dostosowaniem formuły Forum Inżynierów Przyszłości do wydarzenia online przedstawiamy propozycję promocji Kół Naukowych podczas wydarzenia. W ramach współpracy proponujemy dla najlepszego koła naukowego z Politechniki Lubelskiej:

  • wyświetlenie krótkiego, promocyjnego filmu (20-30s) podczas 2-óch przerw między wystąpieniami, 
  • umieszczenie loga oraz opisu koła naukowego w naszym katalogu publikowanym w ramach Forum oraz na stronie internetowej fip.not.pl. 

Prezentacja jednego koła naukowego jest bezpłatna. Dodatkowo promocję w postaci wyświetlenia filmu promocyjnego oraz umieszczenia loga i opisu w katalogu, i na stronie internetowej możemy zaoferować większej ilości kół naukowych z jednej uczelni pod warunkiem zakupu 2-óch biletów online przez członków koła.

Na zgłoszenia wraz z filmikami i opisami czekamy do końca września.

Prezentacja jednego koła naukowego jest bezpłatna. W zamian liczymy na przedstawienie informacji o konferencji wśród studentów, doktorantów i pracowników Państwa Uczelni.

 

Gośćmi i prelegentami będą przedstawiciele biznesu, organizacji studenckich oraz konferencji rektorów. W tym gronie wspólnie zastanowimy się, jak kształcić przyszłe kadry, aby absolwenci polskich uczelni podołali wyzwaniom jutra.

Na konferencji wystąpią m.in:

o   Jolanta Jaworska (IBM Polska) - Wyzwania z umiejętnościami

o   Margo Koniuszewski (The Bridge Foundation) - Jak dogadać się z inżynierem?

o   Piotr Krzysztofik (GlobalLogic) - Internet of Skills ostatecznie zniesie granice

 

Wydarzenie zostało objęte patronatem m.in:

o   Ministerstwa Rozwoju,

o   Konferencji Rektorów Polskich Uczelni Technicznych,

o   Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich.