Wydarzenia i aktualności

6 lipca 2020

Dobre Innowacje

Masz pomysł, jak pomóc osobom z niepełnosprawnościami albo seniorom o ograniczonej mobilności lub percepcji w Twoim otoczeniu? Jak ułatwić im codzienne, samodzielne funkcjonowanie? Możemy pomóc rozwinąć twój pomysł, zapewniając wsparcie merytoryczne i organizacyjne, a także finansowe w formie grantu do 50 000 zł.

Więcej o "Dobre Innowacje"

6 lipca 2020

Nowa odsłona usługi Europass

Z przyjemnością informujemy, iż na mocy Decyzji Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2018/646 z dnia 18 kwietnia 2018 roku 1 lipca 2020 roku uruchomiona zostaje nowa odsłona usługi Europass.

Więcej o "Nowa odsłona usługi Europass"

24 czerwca 2020

Nabór do Programu Stażowego Energia dla Przyszłości V edycja

PGE Polska Grupa Energetyczna S.A., Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A., Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. oraz Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. organizują V edycję Programu Stażowego „Energia dla Przyszłości”.Do najważniejszych celów Programu należą przede wszystkim:budowanie zaplecza kadrowego dla polskiego sektora energetycznego poprzez pozyskanie najlepszych...

Więcej o "Nabór do Programu Stażowego Energia..."

23 czerwca 2020

Weź udział w Akademii Młodych Liderek Biznesu V4+!

Wzmocnij swoje umiejętności biznesowe i specjalizuj się w negocjacjach, analizie biznesowej czy zarządzaniu projektami, dzięki warsztatom ze specjalistkami od wyrównywania szans na rynku pracy i kobietami, które odgrywają kluczową rolę w biznesie. Na zgłoszenia czekamy do 17 lipca 2020 r. Link do formularza znajdziesz na stronie programu.

Więcej o "Weź udział w Akademii Młodych..."

3 czerwca 2020

Projekt (OD)WAŻNI NA STARCIE dla studentów i absolwentów

Centrum Szkoleniowo Doradcze prowadzi nabór do projektu "(Od)ważni na starcie", którego celem jest reintegracja społeczno-zawodowa osób niepełnosprawnych posiadających wykształcenie wyższe (do 5 lat od ukończenia studiów) lub realizujących ostatni rok nauki w szkole wyższej pozostających bez zatrudnienia z woj. lubelskiego.

Więcej o "Projekt (OD)WAŻNI NA STARCIE dla..."

27 maja 2020

Liderzy branży budowlanej ogłaszają globalny konkurs dla start-upów

CEMEX Ventures, Ferrovial, Hilti, Leonard Group VINCI i NOVA by Saint-Gobain organizują Konkurs dla Start-upów Budowlanych 2020 w celu znalezienia przedsiębiorców i start-upów z całego świata, które będą stymulować innowacje w branży budowlanej. Konkurs jest otwarty do 26 lipca 2020 roku.

Więcej o "Liderzy branży budowlanej..."

12 maja 2020

Wspieramy początkujących przedsiębiorców - AIP

Zawsze marzyłeś o własnym biznesie, lecz nie miałeś odwagi, aby zrealizować swoje plany? Nie wiesz, co dalej z Twoją obecną pracą i zastanawiasz się, w którą stronę iść? Widzisz, że kryzys to może być też szansa? Razem z naszymi Partnerami stworzyliśmy program #AIPomagamy, największy dotychczas program wspierający...

Więcej o "Wspieramy początkujących..."

12 maja 2020

Stypendia, staże i konkursy w czasie epidemii

Jesteś studentem, młodym naukowcem, sportowcem, artystą? Angażujesz się społecznie? Planujesz studia w kraju lub za granicą? Poszukujesz wsparcia na rozwój swoich pasji, ale nie jesteś pewien, gdzie zacząć szukać? Zajrzyj na portal MojeStypendium.pl!

Więcej o "Stypendia, staże i konkursy w czasie..."

5 maja 2020

Skonsultuj CV online !!!

Chcesz skonsultować swoje CV lub stworzyć je od podstaw?Masz pytania dotyczące dokumentów aplikacyjnych lub rozmowy kwalifikacyjnej?Zapraszamy do kontaktu z nami Nasz adres mailowy: 

Więcej o "Skonsultuj CV online !!!"

6 kwietnia 2020

Informacja dla przedsiębiorców/pracodawców

W związku z przyjętym pakietem ustaw nazywanych tarczą antykryzysową Miejski Urząd Pracy w Lublinie przygotowuje się organizacyjnie i logistycznie do udzielania wsparcia przedsiębiorcom/pracodawcom dotkniętym skutkami epidemii koronawirusa. Przede wszystkim należy podkreślić, że cały proces będzie odbywał się zdalnie (on-line) bez potrzeby przychodzenia...

Więcej o "Informacja dla..."


Archiwum »