Konkursy

20 marca 2018

Schneider Electric ogłasza 8. edycję konkursu “Go Green in the City”

Warszawa, 12 lutego 2018 r. — Schneider Electric, lider transformacji cyfrowej w zarządzaniu energią i automatyce, ogłasza 8. edycję globalnego konkursu dla studentów „Go Green in the City”. Inicjatywa ta wyróżnia odważne koncepcje i innowacyjne rozwiązania, które umożliwiają stworzenie inteligentnych miast o wysokiej efektywności energetycznej. Tegoroczna edycja konkursu...

Więcej o "Schneider Electric ogłasza 8...."

9 marca 2018

BorgWarner Student Award 2018

W imieniu firmy BorgWarner Rzeszów zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie BorgWarner Student Award.Konkurs skierowany jest do kierunków technicznych, a nagrodą są płatne staże w firmie.

Więcej o "BorgWarner Student Award 2018"

6 marca 2018

Wypromuj swoje badania i zdobądź stypendium! Startują zgłoszenia do programu L’Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki

Od 5 marca do 30 kwietnia trwa nabór zgłoszeń do 18. edycji programu L’Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki. Kobiety prowadzące badania z zakresu szeroko pojętych nauk o życiu mają dodatkową szansę na promowanie swoich osiągnięć naukowych oraz uzyskanie wsparcia finansowego.

Więcej o "Wypromuj swoje badania i zdobądź..."

20 lutego 2018

VIII edycja konkursu International VELUX Award dla studentów architektury

Firma VELUX pragnie zaprosić studentów architektury do udziału w ósmej edycji międzynarodowego konkursu International VELUX Award (IVA), w którym mogą wziąć udział studenci z całego świata. Motywem przewodnim konkursu jest rola światła dziennego w architekturze.

Więcej o "VIII edycja konkursu International..."

18 grudnia 2017

UWAGA KONKURS!

Jesteś młody, kreatywny i lubisz projektować? Spróbuj swoich sił w branży opakowań! Już dziś pomyśl o zgłoszeniu udziału w 7. edycji konkursu Strefa Studenta organizowanego w ramach 10. Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations 2018.

Więcej o "UWAGA KONKURS!"

7 grudnia 2017

Wystartowała V Edycja Valeo Innovation Challange!

Zapraszamy wszystkich studentów Politechniki Lubelskiej do udziału w V edycji Konkursu Valeo Innovation Challange! Tym razem Valeo zachęca studentów z całego świata nie tylko do innowacji, ale także do rozwijania swojej przedsiębiorczości poprzez zaoferowanie zwycięzcom szansy na stworzenie własnego startupu. Studenci mogą zaprezentować nowe rozwiązania w obszarach „innowacja...

Więcej o "Wystartowała V Edycja Valeo..."