Aktualności

8 listopada 2018

Wyróżnij swoje CV certyfikatem językowym - A. Gutkowska-Zając

Czy wiesz ile ogłoszeń, które pojawiają się na portalach internetowych wymaga znajomości języka angielskiego? Według Raportu CEPS (Centre for European Policy Studies) z 2016 r. aż 64% wszystkich ogłoszeń o pracę zawiera wymagania dotyczące znajomości języka angielskiego, a jedynie 33% Polaków posługuje się tym językiem w stopniu zaledwie komunikatywnym. Kompetencje językowe...

Więcej o "Wyróżnij swoje CV certyfikatem..."

22 października 2018

XX Olimpiada Języka Angielskiego Wyższych Uczelni Technicznych

  W roku akademickim 2018/2019 odbędzie się XX edycja Olimpiady Języka Angielskiego Wyższych Uczelni Technicznych.   Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów Politechniki Lubelskiej do udziału w kolejnej edycji zmagań językowych. 

Więcej o "XX Olimpiada Języka Angielskiego..."

18 października 2018

Staff week w SJO

17 października 2018 r. delegacja pracowników uczelni wyższych z Maroka, Algierii, Rosji i Panamy, wzięła udział w lekcji języka polskiego.

Więcej o "Staff week w SJO"

24 września 2018

Egzaminy językowe dla kandydatów z Azji

  W sierpniu i wrześniu Studium Języków Obcych Politechniki Lubelskiej zorganizowało i przeprowadziło sesje zamknięte międzynarodowego certyfikowanego egzaminu z języka angielskiego TOEIC® Listening & Reading dla kandydatów na studia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. 

Więcej o "Egzaminy językowe dla kandydatów z..."

19 września 2018

XV Lubelski Festiwal Nauki - podsumowanie Studium Języków Obcych

  Tegoroczny XV Lubelski Festiwal Nauki odbywał się pod hasłem: „Człowiek inspiracją nauki”. Po raz pierwszy w szeregach lubelskich uczelni zaprezentowało się Studium Języków Obcych Politechniki Lubelskiej. Nasza oferta skierowana była do młodzieży planującej podjąć naukę na Politechnice Lubelskiej, jak również do najmłodszych. Nasze stoisko...

Więcej o "XV Lubelski Festiwal Nauki -..."

25 czerwca 2018

Konsultacje językowe dla pracowników i studentów

  Uprzejmie informuję, iż w  podczas przerwy wakacyjnej roku akademickiego 2017/2018 Studium Języków Obcych Politechniki Lubelskiej zaprasza wszystkich pracowników oraz studentów naszej Uczelni na konsultacje z języka angielskiego i niemieckiego. 

Więcej o "Konsultacje językowe dla..."

25 czerwca 2018

Egzaminy z j. angielskiego dla kandydatów na studia doktoranckie

  Uprzejmie informujemy, że egzaminy z języka angielskiego na poziomie B2 dla kandydatów na studia doktoranckie, którzy nie posiadają potwierdzonego certyfikatem poziomu zaawansowania językowego odbędą się w następujących terminach:     09 lipca 2018 r. o godz. 8.30 w sali 821 Wydziału Mechanicznego (dla kandydatów WEiI)    11...

Więcej o "Egzaminy z j. angielskiego dla..."

19 czerwca 2018

Zebranie pracowników

15 czerwca 2018 r. odbyło się zebranie pracowników SJO. Gościliśmy panią Ewelinę Drozd - konsultanta wydawnictwa Pearson, która zaprezentowała nowości wydawnicze.

Więcej o "Zebranie pracowników"

19 czerwca 2018

Uczniowie szkoły podstawowej w SJO

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 16 w Lublinie przeprowadzili lekcję języka polskiego dla studentów programu Erasmus+.

Więcej o "Uczniowie szkoły podstawowej w SJO"

29 maja 2018

Pierwsza sesja otwarta with photo

25 maja 2018 r. na Wydziale Budownictwa i Architektury odbyła się pierwsza sesja otwarta egzaminu TOEIC® Listening & Reading with photo.

Więcej o "Pierwsza sesja otwarta with photo"


Archiwum »