Aktualności

25 kwietnia 2017

Student PL laureatem olimpiady

W dniach 21-22 kwietnia 2017 r. na Politechnice Poznańskiej odbył się finał 18. Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Studentów Wyższych Uczelni Technicznych.

Więcej o "Student PL laureatem olimpiady"

25 kwietnia 2017

Wykład Marcina Kokowskiego

  Studium Języków Obcych, Katedra Ekonomii i Zarządzania Gospodarką Wydziału Zarządzania oraz TNOiK Oddział Lublin zapraszają na wykład Marcina Kokowskiego, zatytułowany "Z Lublina przez Paryż na Świat, czyli jak zbudować luksusową markę mebli".   Wykład odbędzie się 9 maja 2017 roku (wtorek) o godz. 10.00 w auli Wydziału...

Więcej o "Wykład Marcina Kokowskiego"

19 kwietnia 2017

Szczęśliwa Trzynastka

Minęły już cztery lata, kiedy Wydział Mechaniczny Politechniki Lubelskiej mógł pochwalić się nie tylko wybitnymi studentami obdarzonymi talentem logicznego myślenia, ale także umiejętnościami prawdziwego oratora. Łączył on w sobie duszę naukowca i biznesmena na miarę XXI wieku, który w sposób przekonujący potrafił wciągnąć publiczność w tajniki wiedzy technicznej. 

Więcej o "Szczęśliwa Trzynastka"

12 kwietnia 2017

Wykładowca z Modern University for Business and Science (MUBS) w Studium Języków Obcych

W dniach od 3 do 7 kwietnia 2017 r. gościem Politechniki Lubelskiej i Studium Języków Obcych PL w ramach programu Erasmus+ była mgr Vanessa Chehade-Saad, wykładowca języka angielskiego z Modern University for Business and Science (MUBS) z Beirutu w Libanie.

Więcej o "Wykładowca z Modern University for..."

12 kwietnia 2017

Wykładowca z Ibn Tofail University w Studium Języków Obcych

W dniach od 27 do 31 marca 2017 r. gościem Politechniki Lubelskiej i Studium Języków Obcych PL w ramach programu Erasmus+ był mgr Sellam Jellali, wykładowca języka angielskiego z Ibn Tofail University reprezentujący National School of Trade and Management (Kenitra, Maroko).

Więcej o "Wykładowca z Ibn Tofail University w..."

28 marca 2017

V edycja Konkursu Prezentacji Multimedialnych w Języku Angielskim organizowanego przez SJO i WBiA pt: „We Built This City – We celebrate the 700th anniversary of granting the city charter to Lublin”

W tym roku odbyła się piąta edycja Konkursu Prezentacji w Języku Angielskim na Wydziale Budownictwa i Architektury. Temat tegorocznej edycji konkursu „We Built This City – We celebrate the 700th anniversary of granting the city charter to Lublin” nawiązywał do jubileuszu nadania praw miejski Lublinowi przez króla Władysława Łokietka w 1317 roku.

Więcej o "V edycja Konkursu Prezentacji..."

13 stycznia 2017

GALA STRAUSSOWSKA 2017

„Muzyka nie tylko daje nam ukojenie i dostarcza rozrywki. Jest czymś więcej.” Paulo Coelho

Więcej o "GALA STRAUSSOWSKA 2017"

8 stycznia 2017

Zmiana terminu egzaminu TOEIC

W związku z awarią sieci wodociągowej i cieplnej na Politechnice Lubelskiej egzamin TOEIC zaplanowany na 09.01.2017 zostanie przeniesiony na inny termin. Kandydatów prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem SJO w środę 11.01.2017.Za niedogodności przepraszamy.

Więcej o "Zmiana terminu egzaminu TOEIC"

20 grudnia 2016

Nasi studenci w finale Olimpiady Języka Angielskiego

Z przyjemnością informujemy, że do II (finałowego) etapu 18. Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Wyższych Uczelni Technicznych zakwalifikowało się czterech studentów Politechniki Lubelskiej:Tomasz Łyszczyk (studia doktoranckie)Filip Begiełło (Informatyka)Piotr Machlarz (Informatyka)Krzysztof Pastuszak (Mechatronika)

Więcej o "Nasi studenci w finale Olimpiady..."

5 grudnia 2016

Konkurs Prezentacji Multimedialnych w Języku Angielskim na Wydziale Budownictwa i Architektury

23 marca 2017 roku na Wydziale Budownictwa i Architektury odbędzie się Konkurs Prezentacji Multimedialnych w Języku Angielskim pod honorowym patronatem Dziekana WBiA dr hab. inż. Bogusława Szmygina, prof. PL. Temat konkursu: „We Built This City – We celebrate the 700th anniversary of granting the city charter to Lublin”

Więcej o "Konkurs Prezentacji Multimedialnych w..."


Archiwum »