Certyfikaty i kursy

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą certyfikatów, kursów językowych, oraz materiałów pomocnych przy przygotowaniu do egzaminów.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich zainteresowanych, także do osób nie związanych z Politechniką Lubelską.

U W A G A
Jedyną akceptowalną przez nas formą płatności jest przelew na konto bankowe. Potwierdzenie przelewu należy dostarczyć do Sekretariatu SJO osobiście lub przesłać pocztą elektroniczną  / faksem z podaniem nr kontaktowego. Informacje kontaktowe i numer konta znajdują się w dziale Dane i kontakt.

Z przyjemnością informujemy, że od 2006 roku, Studium Języków Obcych Politechniki Lubelskiej jest partnerem ETS (Educational Testing Service), największej organizacji testującej na świecie, lidera w tworzeniu obiektywnych i rzetelnych certyfikatów językowych i narzędzi wspomagających naukę języków obcych.

Informacja o ETS (Educational Testing Service)
ETS (Educational Testing Service) to największa, niezależna organizacja non-profit, zajmująca się badaniami w dziedzinie edukacji i tworzeniem systemów oceny. Główna siedziba ETS mieści się w Princeton w Stanach Zjednoczonych. Od swojego powstania w 1947 roku, ETS jest liderem w badaniach edukacyjnych i udostępnianiu obiektywnych i rzetelnych systemów oceny dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych i korporacyjnych na całym świecie.

Oferta Centrum Egzaminacyjnego dotycząca egzaminów i certyfikatów ETS
W naszym ośrodku egzaminacyjnym możecie Państwo:

  • zarejestrować się na egzamin TOEIC®, TFI TM, TOEIC Bridge TM lub WiDaF;
  • przygotować się do egzaminów ETS, zarówno do egzaminów z języka angielskiego: TOEIC®, TOEIC Bridge TM i TOEFL® jak i do egzaminów z francuskiego (TFI TM) oraz niemieckiego (WiDaF);
  • zdać egzamin TOEIC® podczas otwartych sesji egzaminacyjnych;
  • zdać egzamin TOEIC® w zamkniętych sesjach egzaminacyjnych organizowanych przez nasz ośrodek lub zdać egzamin w dowolnie wybranym terminie, na żądanie;
  • zakupić podręczniki i materiały online przygotowujące do egzaminów TOEIC® i TOEFL®;
  • przygotować się do egzaminu TOEFL®, wykorzystując podręczniki lub egzamin próbny TPO (TOEFL® Practice Online) – pełny, autentyczny egzamin TOEFL®, dostępny online na każdym komputerze wyposażonym w słuchawki i mikrofon oraz z dostępem do Internetu.

Od roku 1999, Studium Języków Obcych Politechniki Lubelskiej jest Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym LCCI IQ from EDI.

Co to jest EDI i LCCI IQ?

EDI (Education Development International) to akredytowana przy Rządzie Brytyjskim wiodąca kapituła egzaminacyjna przyznająca certyfikaty językowe i zawodowe oraz jedna z największych międzynarodowych firm oferujących usługi edukacyjne.

LCCI IQ (London Chamber of Commerce and Industry International Qualifications - Londyńska Izba Przemysłowo-Handlowa) to międzynarodowa instytucja edukacyjna oferująca najwyższej jakości egzaminy z języka angielskiego w tym również biznesowego.

Poprzez dwie kluczowe marki: EDI i LCCI IQ egzaminy i certyfikaty EDI i LCCI IQ są rozpoznawane i cenione przez studentów, rządy, uniwersytety, szkoły i tysiące pracodawców na całym świecie.

W roku 2013, jako pierwszy ośrodek w Polsce, Studium Języków Obcych Politechniki Lubelskiej uzyskało uprawnienia Akredytowanego Centrum Egzaminacyjnego MONDIALE Testing do przeprowadzania egzaminów MONDIALE Technical English.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pełną ofertą certyfikatów.