11 października 2018

Program Mentoringowy Lean in STEM

Kobiecy Mentoring rozwojowy to niezwykła szansa dla tych Dziewczyn, które planują karierę w globalnej korporacji, instytucji badawczej, na uczelni, chcą stworzyć własny start-up lub w inny sposób podbić świat technologii i nauki.
 
50 niezwykłych kobiet - prawdziwych Mistrzyń w obszarze technologii, innowacji, nauki - zdecydowało się zostać Mentorkami w programie "Lean in STEM". Przejrzyjcie obszary rozwojowe, które Wam proponujemy, a w których nasze Mentorki mają wybitne osiągnięcia, przeczytajcie ich opisy. Część z Mentorek proponuje Wam włączenie się w konkretne przedsięwzięcia i projekty, z innymi wypracujecie własny schemat współpracy.
 
Poznajcie Mentorki, wybierzcie JEDNĄ z nich i wyślijcie swoją aplikację. Mentorki osobiście wybiorą spośród Was dziewczyny, których mentorowania się podejmą. Będzie to polegało na możliwości osobistych spotkań i konsultowania swojej przyszłej kariery, wymianie doświadczeń i wspólnego poszukiwania dróg w zakresie rozwoju Waszego potencjału.
 
Program przeznaczony jest dla studentek i absolwentek wydziałów technicznych i ścisłych oraz dla doktorantek z politechnik, uczelni biznesowych i medycznych.
 
 
W tym roku supermoce Mentorek podzieliliśmy na takie obszary rozwoju jak:
 
  1. Przywództwo i kariera zarządcza
  2. Tajemnice kariery w globalnej korporacji i procesie produkcyjnym
  3. Chcę mieć start-up
  4. Kariera naukowa i akademicka,
  5. Nauka w kontekście popularyzacji
  6. Umiejętności miękkie w technologiach i nauce.

Więcej informacji na stronie internetowej.