14 marca 2019

MADE IN POLITECHNIKA - TARGI EDUKACYJNE LUBLIN 14-15 MARCA 2019 r.

   Targi edukacyjne to doskonała okazja do zaprezentowania tegorocznym maturzystom oferty edukacyjnej Politechniki Lubelskiej. Wydarzenie  odbywa się przez dwa dni w siedzibie hali Targów Lublin przy ul. Dworcowej 11.
   Podczas otwarcia targów Politechnikę Lubelską reprezentował Prorektor ds. studenckich -  Dr hab. inż. Paweł DROŹDZIEL, prof. PL. Nie zabrakło także przedstawicieli Biura Promocji i Projektów Politechniki Lubelskiej oraz zaangażowanych w życie uczelni przedstawicieli studentów.
   Już pierwszego dnia targów nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Maturzyści pytali głowienie o zasady rekrutacji oraz na podstawie jakich kryteriów  przyjmowani są na pierwszy rok studiów laureaci olimpiad i konkursów.  Dość wnikliwie dopytywali o elektroniczną rejestrację na studia oraz o podstawowe dokumenty, które  składa kandydat ze statusem ERK zakwalifikowany do przyjęcia na studia I stopnia. Nie zabrakło także pytań dotyczących życia studenckiego, możliwości rozwoju
i pogłębiania swoich pasji na Politechnice Lubelskiej.
   Cieszy nas fakt, iż wielu tegorocznych maturzystów odwiedza na naszą stronę internetową oraz śledzi Social media uczelni,  czego dowodem była znana już przez nich data tegorocznego Dnia Otwartego
(21 marca 2019 roku godzina 10:00, Centrum Innowacji i Zaawansowanych Technologii Politechniki Lubelskiej, poziom I sala 120).
   Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić wszystkich zaineresowanych kształceniem się na Politechnice Lubelskiej do odwiedzenia naszego stoiska promocyjnego na Targach Edukacyjnych Lublin 2019 oraz do dalszego śledzenia naszej strony internetowej, na której można zapoznać się z  życiem naszej uczelni i poznawać więcej oferowanych form kształcenia.

Do zobaczenia na Politechnice Lubelskiej!
 

 

Fotogaleria