Aktualności

13 lipca 2021

Podziękowanie za pracę

25 czerwca 2021 r. odbyło się zebranie pracowników SJO, kończące pracę w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021.

Więcej o "Podziękowanie za pracę"

26 kwietnia 2021

Nasz student laureatem Olimpiady Języka Angielskiego!

  Z przyjemnością informujemy, że student Politechniki Lubelskiej, Pan David Jalkh został laureatem XXII Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Wyższych Uczelni Technicznych. 

Więcej o "Nasz student laureatem Olimpiady..."

14 kwietnia 2021

Olimpiada Języka Niemieckiego

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów Politechniki Lubelskiej do udziału w XVI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Niemieckiego dla studentów uczelni technicznych.

Więcej o "Olimpiada Języka Niemieckiego"

17 marca 2021

Studenci w drugim etapie olimpiady językowej

  Z przyjemnością informujemy, że do drugiego etapu XXII Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Studentów Wyższych Uczelni Technicznych zakwalifikowało się pięcioro studentów Politechniki Lubelskiej: Pani Alicja Hołowiecka, Pan David Jalkh, Pan Marcin Jaślikowski, Pan Kazimierz Kożuch i Pani Magdalena Skrzypiec. 

Więcej o "Studenci w drugim etapie olimpiady..."

16 marca 2021

LanguageCert LTE - certyfikat bez wychodzenia z domu

Z przyjemnością informujemy, że Studium Języków Obcych zostało partnerem organizacji PeopleCert i wprowadziło do oferty egzaminy LanguageCert Test of English (LTE), umożliwiające uzyskanie międzynarodowego certyfikatu potwierdzającego znajomość języka angielskiego w nowoczesny sposób - całkowicie zdalnie.Certyfikat można zdobyć bez wychodzenia z domu.

Więcej o "LanguageCert LTE - certyfikat bez..."

28 stycznia 2021

Pierwszy kurs roczny języka polskiego w Politechnice Lubelskiej

  W październiku ubiegłego roku cudzoziemcy – kandydaci na studia w języku polskim rozpoczęli naukę na pierwszym rocznym kursie języka polskiego w Politechnice Lubelskiej. Kurs potrwa dwa semestry, podczas których Uczestnicy odbędą 540 godzin zajęć z języka polskiego oraz 90 godzin zajęć z przedmiotów kierunkowych: 45 z matematyki, 15 z fizyki oraz 30 z...

Więcej o "Pierwszy kurs roczny języka..."

27 stycznia 2021

Rejestracja na Olimpiadę Języka Angielskiego

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Olimpiady Języka Angielskiego!  I etap XXII Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Studentów Wyższych Uczelni Technicznych odbędzie się w piątek 12 marca 2021 r. w godz. 16.30-18.30 w formie testu online, przygotowanego przez głównego organizatora – Centrum Języków i Komunikacji...

Więcej o "Rejestracja na Olimpiadę Języka..."

10 listopada 2020

7 miejsce naszego studenta!

Z przyjemnością informujemy, że student Politechniki Lubelskiej - Hubert Jończyk zajął siódme miejsce w XXI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego Studentów Wyższych Uczelni Technicznych.Więcej informacji TUTAJ.Serdecznie gratulujemy!

Więcej o "7 miejsce naszego studenta!"

1 października 2020

Mgr Renata Fic przechodzi na emeryturę

Z dniem 01.10.2020 nasza koleżanka mgr Renata Fic  przechodzi na emeryturę. Pani Renata pracowała w Studium Języków Obcych od roku 1992. Zawsze pomocna, uczynna wobec innych, koleżeńska i chętna do wszelkiej pracy. Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile i życzymy dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności na nowej drodze życia.

Więcej o "Mgr Renata Fic przechodzi na emeryturę"

9 września 2020

Finał olimpiady - ważna informacja

Decyzją Dyrekcji Centrum Języków i Komunikacji Politechniki Poznańskiej etap finałowy XXI Olimpiady Języka Angielskiego Wyższych Uczelni Technicznych odbędzie się 10.10.2020 w formie online przy wykorzystaniu platformy Zoom.Zakwalifikowano do niego 10 najlepszych studentów z całej Polski po eliminacjach  przeprowadzonych w grudniu 2019 w uczelniach macierzystych.Szczegółowe...

Więcej o "Finał olimpiady - ważna informacja"


Archiwum »