Certyfikaty

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą certyfikatów, kursów językowych, oraz materiałów pomocnych przy przygotowaniu do egzaminów.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich zainteresowanych, także do osób nie związanych z Politechniką Lubelską.

Z przyjemnością informujemy że w marcu 2021 Studium Języków Obcych Politechniki Lubelskiej zostało partnerem organizacji PeopleCert i wprowadziło do oferty egzaminy LanguageCert, umożliwiające uzyskanie międzynarodowego certyfikatu potwierdzającego znajomość języka angielskiego w nowoczesny sposób - całkowicie zdalnie.

W lipcu 2017 Studium Języków Obcych Politechniki Lubelskiej uzyskało licencję na przeprowadzanie egzaminów telc.

W roku 2013, jako pierwszy ośrodek w Polsce, Studium Języków Obcych Politechniki Lubelskiej uzyskało uprawnienia Akredytowanego Centrum Egzaminacyjnego MONDIALE Testing do przeprowadzania egzaminów MONDIALE Technical English.

Od 2006 roku, Studium Języków Obcych Politechniki Lubelskiej jest partnerem ETS (Educational Testing Service), największej organizacji testującej na świecie, lidera w tworzeniu obiektywnych i rzetelnych certyfikatów językowych i narzędzi wspomagających naukę języków obcych.

Informacja o ETS (Educational Testing Service)
ETS (Educational Testing Service) to największa, niezależna organizacja non-profit, zajmująca się badaniami w dziedzinie edukacji i tworzeniem systemów oceny. Główna siedziba ETS mieści się w Princeton w Stanach Zjednoczonych. Od swojego powstania w 1947 roku, ETS jest liderem w badaniach edukacyjnych i udostępnianiu obiektywnych i rzetelnych systemów oceny dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych i korporacyjnych na całym świecie.

Oferta Centrum Egzaminacyjnego dotycząca egzaminów i certyfikatów ETS
W naszym ośrodku egzaminacyjnym możecie Państwo:

  • zarejestrować się na egzamin TOEIC®, TFI TM, TOEIC Bridge TM;
  • przygotować się do egzaminów ETS, zarówno do egzaminów z języka angielskiego: TOEIC®, TOEIC Bridge TM i TOEFL® jak i do egzaminów z francuskiego (TFI TM) oraz niemieckiego (WiDaF);
  • zdać egzamin TOEIC® podczas otwartych sesji egzaminacyjnych;
  • zdać egzamin TOEIC® w zamkniętych sesjach egzaminacyjnych organizowanych przez nasz ośrodek lub zdać egzamin w dowolnie wybranym terminie, na żądanie;
  • zakupić podręczniki i materiały online przygotowujące do egzaminów TOEIC® i TOEFL®;
  • przygotować się do egzaminu TOEFL®, wykorzystując podręczniki lub egzamin próbny TPO (TOEFL® Practice Online) – pełny, autentyczny egzamin TOEFL®, dostępny online na każdym komputerze wyposażonym w słuchawki i mikrofon oraz z dostępem do Internetu.

Od roku 1999, Studium Języków Obcych Politechniki Lubelskiej jest Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym LCCI IQ from EDI.

Co to jest EDI i LCCI IQ?

EDI (Education Development International) to akredytowana przy Rządzie Brytyjskim wiodąca kapituła egzaminacyjna przyznająca certyfikaty językowe i zawodowe oraz jedna z największych międzynarodowych firm oferujących usługi edukacyjne.

LCCI IQ (London Chamber of Commerce and Industry International Qualifications - Londyńska Izba Przemysłowo-Handlowa) to międzynarodowa instytucja edukacyjna oferująca najwyższej jakości egzaminy z języka angielskiego w tym również biznesowego.

Poprzez dwie kluczowe marki: EDI i LCCI IQ egzaminy i certyfikaty EDI i LCCI IQ są rozpoznawane i cenione przez studentów, rządy, uniwersytety, szkoły i tysiące pracodawców na całym świecie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pełną ofertą certyfikatów.